English language version

O Nas

Hanna Rubaszkiewicz jest założycielką firmy Han Art. Posiada wieloletnie doświadczenie i mnóstwo realizacji (również za granicą). Współpracuje z prestiżowymi biurami architektonicznymi. Stworzyła markę z wysoką pozycją na rynku, która słynie z profesjonalnego podejścia do tworzenia wyrafinowanych i eleganckich projektów.

Han Art powstało z mojej pasji do dekoracji wnętrz, którą odkryłam urządzając swoje pierwsze mieszkanie w przedwojennej warszawskiej kamienicy, a potem własny duży dom pod Warszawą. Chociaż jestem z wykształcenia inżynierem (co bardzo pomaga mi w trudnych technicznie realizacjach), ukończyłam również kurs dekoracji wnętrz.

Inspiracje czerpię z licznych podróży po Europie i świecie, co sprawia, że łatwiej jest mi zrozumieć potrzeby klientów, którzy chcieliby wprowadzić różnorodne style dekoracyjne innych kultur. Dekoracjami okiennymi zajmuję się od 2008 roku, kiedy to razem ze wspólniczką otworzyłyśmy firmę Art & Craft. Początkowo zajmowałyśmy się tylko firanami, zasłonami i roletami rzymskimi do domów prywatnych.

W 2011 roku otworzyłam i wypromowałam swoją własną markę Han Art, znacznie poszerzając jej ofertę. Obecnie oprócz dekoracji z tkanin szytych na miarę wykonujemy także: żaluzje, wszystkie typy rolet i plis, wertykale, shuttersy, moskitiery.

Hanna Rubaszkiewicz - załoycielka HanArt

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma renomowanymi biurami architektonicznymi realizując kompleksowe projekty.


Śledź nas na Instagramie